Jdi na obsah Jdi na menu

Pohár starosty obce Nová Ves

První zářijovou sobotu jsme vyjeli se třemi týmy do Nové Vsi na soutěž. Docela nás překvapily, a to tím, kde se soutěž konala. Běhalo se u Zámeckého rybníku a trať byla vedena přes silnici a travnatou plochu u rybníku. Tím jsme se však nenechali zaskočit.

Sešlo se 6 týmů žen, 12 týmů mužů mladších a jeden tým mužů starších - ten náš. Při nástupu jsme se dozvěděli, že se nebude běhat klasickým způsobem - staří muži - ženy - mladší muži, ale že startovní pole bude proházené.

Jako první tým měli jít místní ženy. Těm však jedna členka chyběla tak nastoupili naši starší muži. Jejich čas byl 50,42. Pak se postupovalo podle rozlosování. My ženy jsme nastoupily jako sedmé. Útok byl dobrý až na velkou chybu rozdělovačky... díky ní jsme obsadily poslední místo . Mladší muži běželi až jako jedni z posledních. Útok se jim vydařil, čas byl 24,40. Přesto dosáhli jen na 8. místo.

Myslím, že to bylo krásně strávené sobotní odpoledne.

Náhledy fotografií ze složky HASIČKSÁ SOUTĚŽ - Nová Ves u Chotěboře 3.9.