Jdi na obsah Jdi na menu

Tenisový turnaj

V sobotu 8. července uspořádali v Bílku místní hasiči tradiční tenisový turnaj. Již od ranních hodin se zde sešla parta příznivců tohoto krásného sportu. Proběhlo rozlosování a tenisový turnaj ve čtyřhře mohl začít.

Jednotlivé zápasy byly velice vyrovnané, bojovalo se o každý míček. Něco se sice občas nepovedlo, ale nikdo ze soutěžících není profesionální hráč. Počasí bylo velice příznivé, někdy až moc, a tak poslední zápasy v úmorném horku kolem 30°C stály dost sil.

Dohrálo se až po 16:00 hodině, a i když letos letos putovní pohár za první místo přebíral Míra Bělohlávek a Míra Vojáček, vítězi byli všichni. Důležité bylo, že se hrálo fér a v přátelské atmosféře. Sem tam nějaký spor o míček byl, ale to k tomu prostě patří. Všichni si tedy užili krásnou sobotu, za což patří velké poděkování sponzorům i pořadatelům.